تصویر هاستینگ
ترافیک نامحدود در سرور مجازی یعنی چه؟

ترافیک نامحدود در سرور مجازی یعنی چه؟

سرور مجازی به شما این امکان را می دهد تا بتوانید به طور اختصاصی منابع مدنظر خود را در اختیار داشته باشید. حال اگر که ترافیک این منابع نیز نامحدود باشد چه؟ در این مقاله به بررسی اینکه ترافیک نامحدود در سرور مجازی یعنی چه؟ می پردازیم. با ما همراه باشید.

منظور از سرور مجازی چیست؟

سرور مجازی، سروری اختصاصی بوده که می توانید لوکیشن آن را به گونه ای تنظیم نمایید که محل فعلی شما نباشد. به عنوان مثال می توانید IP خود را در هلند ست کنید که این مورد در مواردی مانند ترید تاثیر بسزایی دارد. اما کاربردهای سرور مجازی به چه صورت است؟

قابلیت انعطاف پذیری منابع سرور مجازی در کنار سرعت و امنیت بالای آن به شما این امکان را می دهد تا بتوانید هر کاری که مایل به انجام آن هستید، نظیر ترید، راه اندازی وبسایت و … را به بهترین نحو انجام دهید. به خصوص زمانی که با رعایت نکات مهم سرور مجازی انتخاب سرور خود را انجام دهید. اما نقش ترافیک نامحدود در سرور مجازی چیست؟

منظور از سرور مجازی چیست؟
منظور از سرور مجازی

ترافیک نامحدود در سرور مجازی چه اهمیتی دارد؟

یکی از مهم ترین مفاهیم در سرور مجازی، بحث ترافیک است. درواقع شما ترافیک را همانند CPU،RAM  و … در هنگام خرید VPS مشخص می کنید و در صورتی که ترافیک آن به صورت نامحدود باشد برای شما مزایای زیادی دارد. ترافیک در زمان نشان دهنده این است که چه تعداد از کاربران می توانند در آن واحد و به طور همزمان به وبسایت شما دسترسی داشته باشند.

از این رو هرچقدر که این مقدار بالاتر باشد به شما کمک می کند تا بتوانید افراد بیشتری را جذب نمایید و این موضوع در زمان هایی به خصوص در زمان جشنواره ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. از این رو برخی هاستینگ ها اقدام به اعمال فروش های ویژه با عنوان ترافیک نامحدود در سرور مجازی می کنند که در این زمینه به شما کمک بسیار زیادی می کند.

آیا ترافیک نامحدود در VPS وجود دارد؟

به هر حال هر هاست دارای محدودیت هایی است و نمی توان به صورت نامحدود از آن انتظار خدمات داشت. اما در این صورت ترافیک نامحدود چگونه اتفاق می افتد؟ هاست ها با در نظر گرفتن مقدار بسیار بالای منابعی نظیر RAM به گونه ای تنظیم می نمانید که از حد مصرف پر مصرف ترین کاربران نیز فراتر باشد. از این رو انگار به گونه ای است که انگار نامحدود می باشد و هیچ گاه تمام نمی شود. از این رو می توان گفت که بله ترافیک نامحدود در سرور مجازی واقعی است و نیازی نیست تا در صورت خریداری کردن این گونه از سرویس ها نگران تمام شدن آن باشید. البته به هر حال قوانین و شرایط ارائه اینگونه هاست ها نیز توسط هر هاستینگ متفاوت است که لازم است تا قبل ازخرید این موارد را نیز به خوبی در نظر بگیرید.

سرور مجازی ایران ترافیک نامحدود

آیا ترافیک نامحدود در VPS وجود دارد؟

وجود ترافیک نامحدود در VPS

ترافیک نامحدود ترافیک نامحدود در سرور مجازی فرانسه و ایران

در سرور ایران شما می توانید از ترافیک نامحدود در سرور مجازی در لوکیشن های فرانسه و ایران با بهترین قیمت و پایدار ترین کیفیت بهره مند شوید و این گونه سایتتان را به بهترین حالت خود برسانید. لازم به ذکر است که تمامی سرورها در سرور ایران با امکان پشتیبانی 24 ساعته و قابلیات ارتقای منابع ارائه می شوند. از این رو در هر ساعتی از شبانه روز در صورت وجود مشکل می توانید با خیال راحت آن را به ما بسپارید تا در سریع ترین زمان رفع شود. جهت اطلاعات بیشتر می توانید با متخصصان سرور ایران در ارتباط باشید.

سخن پایانی

در این مقاله به بررسی ترافیک نامحدود در سرور مجازی پرداخته شد تا با توجه به آن بتوانید سرور مورد نظر خود را با ویژگی ها و منابع مورد نظر خود تهیه نمایید. لازم به ذکر است که سرور مجازی در بسیاری از موارد از سرور های اشتراکی بهتر می باشد و می تواند نیاز های شما را به نحو احسن رفع نماید. البته قیمت سرور اشتراکی نیز به مرتب از VPS پایین تر است که می تواند مزیت رقابتی بسیار مناسبی محسوب شود.

سوالات متداول ترافیک نامحدود در سرور مجازی

  1. یک سرور VPS چقدر ترافیک می تواند مدیریت کند؟
    VPS قادر است روزانه حدود 1000 تا 1100 کاربر یا بازدید کننده را مدیریت کند. برای یک کسب و کار با اندازه متوسط ​​که در آن خدماتی برای هزاران مشتری ارائه می کنید، بهترین است. هاست اختصاصی: – اختصاصی کیفیت بالایی از میزبانی سایت سرور است که اجازه می دهد تا حدود 500000+ بازدید کننده را در روز بازدید کنید.
  2. چند وب سایت را می توانم روی VPS اجرا کنم؟
    برای برنامه های VPS، هیچ محدودیت واقعی در تعداد وب سایت هایی که می توانید در هر حساب میزبانی کنید وجود ندارد. با این حال، به خاطر داشته باشید که از آنجایی که منابع ثابت هستند، باید در آن محدودیت ها کار کنید تا هر سایت قدرت کافی سرور داشته باشد. سرورهای اختصاصی نیز می توانند هر تعداد وب سایت را که بخواهید میزبانی کنند.
  3. آیا میزبانی VPS سریعتر از اشتراک گذاری شده است؟
    یک برنامه میزبانی VPS تقریباً همیشه سریعتر از یک برنامه میزبانی مشترک است زیرا کاربران شما مجبور نیستند برای دسترسی به بازدیدکنندگان سایت شما در صف قرار بگیرند.
4.5/5 - (4 امتیاز)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *