تصویر هاستینگ
سرور مجازی ترید چیست و چه کاربردی دارد؟

سرور مجازی ترید چیست و چه کاربردی دارد؟

اتوماسیون و کارایی به دو جنبه از مهمترین جنبه های تجارت مدرن تبدیل شده اند. برای اینکه یک معامله گر موفق باشید، باید به این فکر کنید که چگونه می توانید این موارد را در استراتژی معاملاتی خود بگنجانید و از ترکیب فناوری مناسب شروع کنید. اینجاست که میزبانی VPS ترید وارد عمل می شود. در این مقاله به بررسی اینکه سرور مجازی ترید چیست و چه کاربردی دارد؟ می پردازیم. با ما همراه باشید.

VPS ترید چیست؟

یک ترید VPS (سرور خصوصی مجازی) مانند یک پیوند دائمی است که پایانه تجاری شما را به شبکه تجاری گسترده تر متصل می کند.

به عنوان مثال، وقتی از MT4 در خانه بر روی رایانه خود استفاده می کنید، به شبکه تجاری استاندارد وصل می شوید که معاملات شما در آنجا اجرا می شود. اما اگر قطعی برق که منجر به قطع شدن اتصال اینترنت شما شود، چه اتفاقی می‌افتد؟ یا نقص سیستم؟

فوراً توانایی باز کردن، بستن یا اصلاح معاملات خود را از دست می دهید، که می تواند پیامدهای بزرگی در یک بازار در حال حرکت سریع داشته باشد.

درواقع سرور خارجی ترید شما را در ارتباط نگه می دارد و به شما امکان می دهد تجارت خود را ادامه دهید و در مقابل خرابی های پیش بینی نشده در سیستم ایمنی و امنیت به شما می دهد. این نه تنها یک ابزار اتوماسیون است، بلکه می تواند به عنوان جزئی از استراتژی مدیریت ریسک معامله گر نیز دیده شود.

VPS ترید چیست؟
VPS ترید

اهمیت استفاده از سرور مجازی ترید چیست؟

خیلی وقت پیش نبود که تنها راه عملی برای استفاده حداکثری از اتوماسیون در معاملات این بود که بنشینید و نرم افزار اختصاصی خود را ایجاد کنید. اگر می‌خواهید چیزی برای تجزیه و تحلیل خودکار بازارها و انجام معامله انجام شود، به زمان و دانش پیشینه زیادی در زمینه‌هایی مانند علوم کامپیوتر، ریاضیات، کدنویسی نرم‌افزار نیاز دارید – مهارت‌های تخصصی که فراتر از اکثر معامله‌گران، به‌ویژه معامله‌گران مبتدی است.

مانند بسیاری از صنایع، همه چیز بسیار تغییر کرده است. اکنون دسترسی به مجموعه‌ای از فناوری و پلتفرم‌های معاملاتی که همه مهم‌ترین وظایف را در سفر تجاری پوشش می‌دهند، بسیار آسان است.

به ابزاری مانند PsyQuation برای کمک به تجزیه و تحلیل مبتنی بر هوش مصنوعی دسترسی داشته باشید.

در نهایت، معامله‌گران ترید می‌توانند هزاران مشاور متخصص (EA) را انتخاب کنند تا معاملات خود را به روش‌های خاص متمرکز بر دستیابی به هدف تعیین‌شده در برنامه معاملاتی خود، خودکار کنند.

گرفتن ماشین‌ها برای انجام کارهای سخت آسان‌تر می‌شود، و شما را آزاد می‌گذارد تا بخش سرگرم‌کننده‌ای مانند یافتن فرصت‌های معاملاتی را انجام دهید (اگرچه می‌توانید آن را نیز خودکار کنید!).

اگر یک جنبه مهم از فناوری تجارت وجود داشته باشد که آنقدر که شایسته است مورد توجه قرار نگیرد، تجارت VPS است.

VPS ترید چگونه کار می کند؟

به عبارت ساده تر در جواب سرور مجازی ترید چیست ، VPS ترید فقط یک رایانه رومیزی مبتنی بر ابر است.

یک VPS می‌تواند میزبان نسخه‌ای از سیستم عامل (سیستم عامل) باشد که می‌تواند از راه دور از هر دستگاه دیگری که در دسترس است کنترل شود. این تا حدودی شبیه به سرورهای میزبانی وب است، با این تفاوت که با قابلیت اضافه شده میزبانی مستقیم رایانه رومیزی شما در حالی که همچنان می‌تواند به طور مستقل مانند روی سرور خودش عمل کند (به فکر اجاره کردن یک اتاق در خانه شخصی باشید).

اگرچه چندین VPS بر روی یک کامپیوتر ایجاد می‌شوند، اما هر کدام مقدار مشخصی از قدرت و فضای CPU خود را دارند، بنابراین آنچه را که نیاز دارید تضمین می‌کنید و برای هر ماه ثبت‌نام می‌کنید.

VPS ترید به عنوان یک SaaS کار می کند، که در آن شما هزینه اشتراک ماهانه برای دسترسی به یک سرویس میزبانی VPS از یک ارائه دهنده را پرداخت می کنید. برای کشف برخی از ارائه دهندگان پیشرو VPS شخص ثالث به خواندن ادامه دهید.

چرا باید از VPS ترید استفاده کنم؟
کاربرد VPS ترید

چرا باید از VPS ترید استفاده کنم؟

مزایای سرور خصوصی مجازی (VPS) برای تجارت خودکار شامل اتصال مداوم به اینترنت و سرعت اجرای سریعتر است. سرویس‌های VPS قدرتمند هستند و سرعت‌های CPU را تا 20 درصد بالاتر از سرورهای مشابه ارائه می‌دهند، زیرا RAM بیشتری برای اجرای موازی فرآیندها در دسترس دارند و در عین حال افزایش استفاده از مشتریان دیگر روی همان سرور را به حداقل می‌رسانند.

برخی از ویژگی های مهم دیگر در مورد میزبانی ترید VPS عبارتند از:

بک آپ گیری منظم از مزیت های سرور مجازی ترید

سرورهای VPS ترید به طور مداوم از کل پیکربندی معاملات شما، از جمله سیستم عامل و نرم افزار معاملاتی، نسخه پشتیبان تهیه می کنند. مهم نیست که چه مشکلاتی با رایانه یا دستگاه‌های خود دارید، VPS به عنوان نوعی شبکه ایمنی عمل می‌کند تا از شما در برابر مشکلاتی که در صورت قطع غیرمنتظره اتصال به وجود می‌آیند محافظت کند. این بدان معنی است که می توانید بدون از دست دادن فرصت ها به تجارت ادامه دهید.

سرعت بالای vps ترید

تأخیر در معاملات اساساً توصیف می کند که معامله شما با چه سرعتی اجرا می شود. به عبارت دیگر، زمان بین لحظه‌ای که دکمه «OK» را برای تأیید یک معامله فشار می‌دهید تا لحظه دریافت معامله شما در بازار است.

در معاملات، تأخیر در میلی ثانیه اندازه گیری می شود، اما در چنین بازاری که به سرعت در حال حرکت است، میلی ثانیه ها می توانند اهمیت زیادی داشته باشند. بنابراین، هر چه تأخیر کمتر باشد، بهتر است. و یکی از راه‌های کاهش تأخیر این است که سرورهای رایانه از نظر فیزیکی به مبادلات نزدیک‌تر باشند، این همان چیزی است که اتصال VPS به شما می‌دهد.

و با اتصال سریع، کمتر مستعد لغزش هستید، که تفاوت در قیمت واقعی بین لحظه ای که دکمه تایید معامله را فشار می دهید و لحظه دریافت و تکمیل معامله است.

دنیای آنلاین ممکن است فوری به نظر برسد، اما همه چیز زمان می برد. مزیت اصلی استفاده از VPS این است که می تواند راهی کم هزینه برای بهبود تاخیر شما باشد و قیمت قابل اطمینان تری به شما بدهد.

دور زدن تحریم های بایننس به وسیله سرور مجازی

به دلیل تغییر IP شما توسط سرورهای مجازی می توانید تحریم های بایننس در ترید را به راحتی دور بزنید.

دور زدن تحریم های بایننس به وسیله سرور مجازی
دور زدن تحریم بایننس به وسیله سرور مجازی

هنگام خرید VPS ترید چه نکاتی را باید در نظر گرفت؟

در اینجا چند جنبه کلیدی وجود دارد که باید هنگام انتخاب یک سرویس میزبانی VPS ترید در نظر بگیرید:

تأخیر حداقل در سرور مجازی ترید چیست

تأخیر کمتر منجر به اجرای سریعتر و افزایش شانس تکمیل سفارش در اسرع وقت می شود.

ایمنی بالا از موارد مهم در هنگام خرید VPS

بهترین ارائه دهندگان VPS امنیت داده ها و امنیت شبکه شما را – از جمله راه اندازی فایروال سرور – و همه آنها با قیمت مناسب تضمین می کنند.

انعطاف پذیری منابع سرور مجازی ترید

معامله گران ممکن است از سیستم عامل های مختلفی استفاده کنند، بنابراین مهم است که بررسی کنید آیا ارائه دهنده VPS انتخابی شما از آن پشتیبانی می کند یا خیر. ارائه دهنده همچنین باید مراکز داده در چندین مکان در سراسر جهان داشته باشد، بنابراین شما می توانید یکی از آنها را در نزدیکی انتخاب کنید.

پشتیبانی 24 ساعته برای VPS ترید

یک ارائه دهنده VPS خوب از پشتیبانی فنی کافی برخوردار است – که شامل پاسخ سریع به درخواست های پشتیبانی می شود و می تواند مشکلات فنی، پشتیبان گیری رایگان، نظارت بر سرور و ادغام با ابزارهای شخص ثالث را برطرف کند.

قیمت سرور مجازی ترید

یکی از مهم ترین نکات در مورد خرید سرور مجازی ترید، توجه به قیمت است که بهترین قیمت های سرور مجازی را می توانید در سرور ایران بیابید.

سخن پایانی

در این مقاله به بررسی اینکه سرور مجازی ترید چیست پرداخته شد تا با توجه به آن بتوانید به نحو احسن در این باره تصمیم گیری نمایید.

سوالات متداول سرور مجازی ترید چیست؟

 1. هاست مجازی برای ترید چیست؟
  میزبانی مجازی عملکرد شبانه روزی ترمینال مشتری (VPS فارکس) را فراهم می کند. اگر از ربات های معاملاتی استفاده می کنید یا معاملات را با استفاده از سیگنال های معاملاتی کپی می کنید، بسیار راحت است. سرویس میزبانی مجازی این امکان را به شما می دهد که معاملات شما در هر زمان با حداقل تاخیر انجام شود!
 2. چگونه با VPS ترید کنم؟
  هنگامی که آن را دریافت کردید، می توانید مراحل زیر را دنبال کنید:
  به VPS خود متصل شوید. از آنجایی که شما از یک سرور خصوصی مجازی ویندوز استفاده می کنید، از طریق RDP (پروتکل دسکتاپ از راه دور) به آن متصل خواهید شد. …
  MT4 را دانلود و نصب کنید. در مرحله بعد، باید متاتریدر را روی وی پی اس ویندوز خود نصب کنید. …
  روبات های فارکس خود را راه اندازی کنید.
 3. چرا برای ترید به VPS نیاز دارید؟
  این سرعت اجرای سریع و تاخیر کم را فراهم می کند که برای تجارت موفق فارکس ضروری است. این رایانه شما را از دسترسی غیرمجاز که می تواند منجر به سرقت داده ها یا پول شود، محافظت می کند. VPS یک محیط امن و خصوصی است که برای عموم مردم قابل دسترسی نیست.
چقدر مفید بود؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *